Turek je v domácím léčení. Po uzdravení ho do vlády nominujeme zas, uvedl Šťastný

177
Sdílejte

Politické dění kolem obsazení ministerských křesel v chystané vládě Andreje Babiše dál houstne. Jedním z nejdiskutovanějších jmen zůstává Filip Turek, nominant Motoristů na post ministra životního prostředí. Ačkoliv měl v uplynulých dnech zamířit na Pražský hrad k jednání s prezidentem Petrem Pavlem, schůzka se nakonec nekonala. Důvodem byly vážné zdravotní potíže, které Turka na čas vyřadily z provozu.

Podle poslance Motoristů Borise Šťastného, který má v nové vládě obsadit nově vzniklé ministerstvo pro sport, prevenci a zdraví, však strana s Turkovou nominací dál pevně počítá. „Filipa Turka po jeho uzdravení znovu nominujeme na ministra,“ prohlásil Šťastný v sobotu v diskusním pořadu Za pět minut dvanáct na TV Nova.

Kam dál?

Zemřel Josef Kubíček. Hvězda Třiceti případů majora Zemana. Ztvárnil slavného Brůnu

Místo hrůzy, kde drželi chlapce ze Zlínska: Chata ve Žlutavě nepatří podle obce místním

Únos chlapce na Zlínsku: Matka však vyvrací jakékoliv spojení strýce s únosem, zadržený měl bydlet kousek od rodiny

Tajný život manželky Hezuckého: Nečekaný životní sen a překvapivá kariéra

Chatová oblast jako pojítko ? Marečka měl unést muž ze sousedství. Shodou okolností na stejném místě patří jedna z chat příbuznému

Další články