Latiesha Jones, čtyřiadvacetiletá bývalá studentka medicíny, si našla neobvyklý způsob, jak si vydělat peníze, a to prodejem svých tělesných produktů, jako jsou nehty z prstů na nohou, vlasy nebo dokonce sliny. Tento netradiční byznys jí přináší až 146 tisíc korun týdně, což jí umožnilo splatit studentské půjčky a pořídit si vlastní bydlení. Latiesha od dětství snila o tom, že se stane lékařkou, aby mohla pomáhat lidem. Během studia na lékařské univerzitě však hledala způsob, jak si přivydělat, aniž by to narušilo její náročný školní rozvrh. Tehdy objevila platformu OnlyFans, kde začala sdílet odvážné fotografie. Zlom nastal, když ji kontaktoval jeden z uživatelů s neobvyklou žádostí – chtěl od ní koupit její sliny nebo dokonce špinavou vodu ze sprchy.
Kam dál?
- Na zdi Filozofické fakulty se objevil emotivní vzkaz
- Z malého Maxíka je už školák. Stal se prvním Čechem, který získal nejdražší lék na světě za 50 milionů! Tento lék mu změnil osud!
- Řidič tramvaje v Praze zaútočil na rodinu Ukrajinců : „Nemáš právo tu být,“ nadával jim a požadoval, aby vystoupili. Incident řeší Hřib i dopravní podnik (VIDEO)
- Poprava v Klánovickém lese: Miminko střelené do hrudníku a mrazivá slova svědkyně