V pondělí ráno došlo k nešťastné události nedaleko města Salerno v jižní Itálii, kde bylo patnáctiměsíční dítě zabito dvěma pitbully. Útok se stal v obci Campolongo, která spadá pod město Eboli. Dle vyjádření starosty Maria Conte, bylo dítě doslova vytrženo z náručí svého strýce, který ho v tu chvíli držel, a následně bylo napadeno a pokousáno. Matka dítěte se pokusila zasáhnout, aby svého chlapečka ochránila, avšak byla při tom sama zraněna. Přestože její zranění nejsou život ohrožující, musela být lékařsky ošetřena. Psi, kteří zaútočili, nebyli majetkem rodiny dítěte, ale patřili jiné rodině bydlící ve stejném obydlí.
Kam dál?
- Nový seriál Kamarádi okamžitě zaujal diváky: Někteří si pochvalují Gránského s Komínkem, jiní čekají, odkud vyskočí Burešová
- Nevěřila věrnosti svého přítele, tak najala ŽENU, která ho MĚLA SVÉST! Podívejte se, jak to dopadlo…
- Armáda České republiky usiluje o lepší získávání dat o obyvatelích i firmách, aby byla schopna rychleji a efektivněji provést mobilizaci v případě válečné krize
- Babičky jsou pro nás a naše dětičky doslova jako skutečný balzám na srdce: Chvíle, které s nimi strávíme jsou ničím nenahraditelné!