Drsná dohra Velké pardubické: Místo euforie z vítězství skončili tři zkušení žokejové v nemocnici

1254
Sdílejte

Za vodním příkopem ztratil rovnováhu, skončil na zemi a smůla se mu nezastavila – přes jeho tělo přeběhli rovnou dva koně. Bilance nehody byla krutá: tři zlomená žebra, silné bolesti a nutnost okamžitého lékařského ošetření.

V nemocnici na něj čekal další nešťastník – Martin Liška. Ten měl ještě vážnější potíže. Po nehodě na obávané překážce Taxis musel nejdříve strávit noc na jednotce intenzivní péče, protože jeho zranění nebyla úplně lehká. Lékaři mu diagnostikovali pohmožděnou plíci, prasklou lopatku a tři zlomená žebra. Přesto zůstával v dobré náladě a bral situaci s humorem. „Nic hrozného,“ uvedl s nadsázkou pro Deník a dodal, že s Josefem Bartošem mají teď v nemocničním pokoji „vlastní párty“.

Kam dál?

Fyzické tresty dětí mají skončit. Novela zákona přinese změny. Dva z pěti rodičů je stále považují za správné

Apokalypsa v Súdánu: Na satelitních snímcích jdou vidět hory mrtvol

Skandál na Slovensku: Žena zemřela po operaci srdce. V době, kdy ještě ležela na operačním stole, se operatér zúčastnil tiskovky s ministrem

V centrále VZP zasahuje policie. Případ souvisí s veřejnými zakázkami a zadrženo bylo 19 osob

Češi se bojí stáří, ukázal průzkum. Samota, nedostatek peněz i problémy se zdravím

Další články