Matka utopila svého čtyřletého syna Vincena v ohijském jezeře. Chtěl to po mně Bůh, hájí se žena

438
Sdílejte

Zatímco se oba vrátili na břeh, manžel se rozhodl vrátit do vody, protože měl pocit, že nesplnil svůj úkol. Těla Vincena a jeho otce byla později nalezena na dně jezera.

Po incidentu byla Millerová převezena do psychiatrické léčebny. Její blízcí tvrdí, že její činy nejsou v souladu s jejich vírou a že jsou důsledkem její duševní choroby. Kromě obvinění z vraždy a pokusu o vraždu čelí Millerová také obvinění z domácího násilí a ohrožování výchovy dítěte. Pokud bude shledána vinnou, hrozí jí doživotní trest odnětí svobody.

Kam dál?

TRAGÉDIE NA TÁBORSKU: Babičce při hlídání vypadl vnuk z okna a zemřel. Příbuzní chtěli přísnější trest, u Ústavního soudu neuspěli

Mladý Čech padl ve válce na Ukrajině! Rodina se o jeho smrti dozvěděla až po třech měsících

Tragický požár v Kozárovcích: Maminka a tři děti zemřeli v troskách domu! Čtvrté dítě uteklo bosé do tmy

„ŠÍLENÝ ÚTĚK ZA LETEM! Německá dvojice vběhla až na runway – teď jim hrozí trestní řízení!“

Tragédie v pečovatelském domě: Muž týdny marně upozorňoval na potíže. Zemřel s téměř deseti kilogramy výkalů v těle

Další články