Reality show Farma přišla o prestižní vysílací čas a místo něj se bude na Nově objevovat až po půl desáté večer

345
Sdílejte

Tento výsledek je pro pořad, který se dříve těšil značné oblibě, zklamáním. Diváci si na sociálních sítích a diskuzních fórech stěžují na několik aspektů aktuální řady, které podle nich přispívají k poklesu kvality.

Jedním z hlavních problémů je podle fanoušků nevhodné obsazení soutěžících. Na diskuzních fórech, jako je TVFans.cz, nebo na oficiálních facebookových stránkách pořadu se objevují komentáře, že letošní účastníci postrádají charisma a nejsou dostatečně zajímaví. „Dejte tam normální lidi a hned to bude vypadat jinak. Samý influencer, youtuber, zrzavá Mary. Horší společnost snad ani nešlo dát dohromady,“ napsala jedna z diskutujících. Diváci také kritizují, že jedinou výraznou osobností byl soutěžící Luboš, který však již soutěž opustil. Současný šéf farmy Javier je podle nich nevýrazný a nedokáže zaujmout.

Problémy s pravidly a moderací

Dalším častým terčem kritiky je způsob, jakým jsou v pořadu dodržována pravidla. Diváci si stěžují, že soutěžící pravidla často porušují, aniž by za to byli potrestáni. „Porušují je a nikdo je netrestá. Sluha jí mezi prvními, a přitom má jíst poslední, nikdo nemá pláště, nadávají zvířatům – a nic,“ uvedla například diskutující Marie na fóru TVFans.cz. Tento přístup podle fanoušků snižuje důvěryhodnost a napětí soutěže.

Srovnání s jinou reality show Novy, Survivorem, je pro Farmu nelichotivé. Zatímco v Survivorovi moderátor Ondřej Novotný přísně dohlížel na dodržování pravidel a disciplínu, moderátor Farmy Vilém Šír se na obrazovce téměř neobjevuje. Jeho roli převzal hlas umělé inteligence Emy, což působí paradoxně vzhledem k tomu, že koncept pořadu má být o návratu k přírodě a životu bez moderních technologií.

Kam dál?

TRAGÉDIE NA TÁBORSKU: Babičce při hlídání vypadl vnuk z okna a zemřel. Příbuzní chtěli přísnější trest, u Ústavního soudu neuspěli

Mladý Čech padl ve válce na Ukrajině! Rodina se o jeho smrti dozvěděla až po třech měsících

Tragický požár v Kozárovcích: Maminka a tři děti zemřeli v troskách domu! Čtvrté dítě uteklo bosé do tmy

„ŠÍLENÝ ÚTĚK ZA LETEM! Německá dvojice vběhla až na runway – teď jim hrozí trestní řízení!“

Tragédie v pečovatelském domě: Muž týdny marně upozorňoval na potíže. Zemřel s téměř deseti kilogramy výkalů v těle

Další články