Nová láska Patricie Solaříkové odhalena: Drsňák Alex je noční živel. Věnuje se technu , elektronické hudbě a obsahu na sociálních sítích

1251
Sdílejte

Herečka také upozornila na negativní vliv sociálních sítí na psychiku. „Lidé občas vidí jen to pozitivní a začnou si připadat méněcenní, nebo dokonce závidět ostatním. Navíc sociální sítě jsou hrozná masáž na psychiku. Nenechte se tím ovlivňovat, žijte svoje životy podle sebe, tak, jak chcete a jak si přejete,“ radí svým sledujícím.

Společná budoucnost

Patricie a Alex tvoří pár, který se zdá být velmi šťastný. Herečka si užívá novou etapu svého života a po boku Alexe našla nejen lásku, ale i podporu. Jejich vztah je důkazem toho, že i po těžkých chvílích může přijít nový začátek plný radosti a štěstí.

Naopak Tibor se nyní soustředí na svou roli otce a na to, aby byl pro svou dceru co nejlepším rodičem. Přestože jejich vztah skončil, oba se snaží udržet přátelské vztahy a společně se starat o Bibianu. Jak se bude vyvíjet jejich život dál, ukáže až čas.

Kam dál?

Anička Slováčková by oslavila třicáté narozeniny. Otec Felix přiznal komplikace s jejím hrobem

Smutné dětství Michala Suchánka: Do šesti let jsem žil u babičky. S otcem roky nekomunikuje, nepozval ho ani na svatbu dcery

Veronika Žilková (63) odhalila novou lásku, a nejde o nikoho ledajakého. Sbalila známého scénáristu

Vladimír Menšík bojoval s démony : 80 cigaret denně, několikadenní flámy, workoholismus a k tomu astma

Závěť Heleny Vondráčkové nejspíš nepotěší její rodinu

Další články