Moderátorka televizních zpráv Kristina Kloubková (48) oslaví 49. narozeniny a je bez vrásek. Botox za její dokonalou pletí nehledejte. Má jiný fígl

603
Sdílejte

Kromě péče o pleť se Kristina věnuje i dalším aktivitám, které jí pomáhají udržet se v kondici. Přiznala, že doma ráda peče, i když její partner a dcera na sladké příliš nejsou, takže většinu dobrot sní sama. „Snažím se cvičit, chodit na procházky a jíst zdravě. Ale samozřejmě občas hřeším, miluju chipsy a čokoládu,“ přiznala s úsměvem.

Kristina je na televizních obrazovkách už neuvěřitelných 18 let, ale kromě moderování se v poslední době vrátila i ke své velké vášni – tanci. Po dlouhých letech se rozhodla znovu soutěžit. „Poslední medaili jsem získala v 17 letech na soutěži v Ženevě, kde jsem byla třetí v Evropě v moderním tanci. Teď mě čekají dvě amatérské soutěže ve streetdance a moc se na to těším,“ prozradila nadšeně.

Kristina Kloubková je tak inspirací nejen díky svému mladistvému vzhledu, ale i díky svému pozitivnímu přístupu k životu, zdraví a péči o sebe. Její příběh ukazuje, že i jednoduché a nenáročné rituály mohou přinést velké výsledky.

Kam dál?

Zemřela Věra Křesadlová (†81), exmanželka Miloše Formana (†86) a matka jeho synů Petra a Matěje

To už vážně přehnala: Miroslava Němcová krutě pozurážela novou vládu i její voliče. I ve čtvrté cenové mluví líp

Veliká bolest Veroniky Freimanové: Zavraždili jí dědečka. Tohle mě hluboce zasáhlo, svěřila se herečka

Jan Dlouhý zavzpomínal na odchod slavného táty: Když jsem si k němu sedl řekl, au

Bývalý prezident Miloš Zeman podstoupil zákrok týkající se zažívacího traktu

Další články