Miroslav Hejda, známý moderátor, podnikatel a investor, se v rozhovoru pro pořad eXtra Host podělil o své názory na finance a majetek ve vztahu se svou manželkou Zorkou Hejdovou. Přiznal, že mají uzavřenou předmanželskou smlouvu, která je navržena tak, aby chránila nejen jeho, ale především Zorku. I když jejich vztah působí idylicky, Hejda zdůraznil, že smlouva je spíše přátelská než přísná.Miroslav Hejda vlastní několik nemovitostí a investuje i v zahraničí. Přesto se snaží, aby jeho podnikatelské aktivity nezasahovaly do rodinného života.
Kam dál?
- Zpověď novomanželů Hanychové a Dopity týden po svatbě : Agátě ukradli zásnubní prsten od Mirka. A co sázky na rozvod a děti?
- Pavel Nový slaví 77 let: Přežil útok zákeřného hmyzu, který ho málem připravil o život. Nevzdal se a dnes se raduje z maličkostí s úsměvem na tváři
- Při slavnostnímu znovuotevření pařížské katedrály Notre-Dame se setkali světoví lídři. Pozvánka dorazila i do Prahy, prezident Petr Pavel nepřijel
- David Gránský má strach o zdraví manželky i nenarozeného miminka








