Režisér Jiří Adamec dlouhé roky bojuje s Alzheimerovou chorobou : Rezignoval na život, uzavřel se do samoty, říká manželka Jana

1221
Sdílejte

Podle Jany Adamcové se Jiřího stav zhoršuje rychleji, než by musel, a to i přesto, že mu ona i její rodina nabízejí pomoc. Jiří však zvolil život v samotě, což jeho stav ještě více komplikuje.

Jana Adamcová přiznává, že i přes jejich odloučení se stále cítí jako rodina. „Pořád k sobě tak nějak patříme, i když spolu už nežijeme. Naše cesty se rozešly, ale stále se snažím být mu nablízku,“ uvedla pro Prima Ženy. Přestože se snaží Jiřího podporovat, má pocit, že on sám už ztratil chuť bojovat. „Myslím si, že upadá víc, než by musel. Snažím se mu pomáhat, vozím mu jídlo, doprovázím ho k lékařům, ale mám pocit, že by mohl být aktivnější. Mohl by více chodit, více se snažit,“ sdělila Jana.

Kam dál?

Babiš nařkl Lipavského, že nechal zmizet jeho fotku s Trumpem. „Tohle naprosto ujeté tvrzení absolutně popírám. Jedná se o vymyšlenou lež,“ uvedl ministr

Decroix nebude obhajovat post ve vedení ODS. Přednost dává rodině i poslanecké práci

„Volala sestra, přijeďte HNED!“ Mareš s Hezuckého manželkou museli do nemocnice uprostřed noci

Putinova šokující výhrůžka Evropě: „Jestli chcete válku, zničíme vás

Ukrajina znovu naléhavě žádá do konce roku dalších 24 miliard na nákup amerických zbraní

Další články