Felix je zoufalý. Zlomil nad Dádou hůl. Má jí plné zuby, chce se odstěhovat

569
Sdílejte

Felix Slováček, známý saxofonista, se rozhodl udělat radikální krok ve svém osobním životě. Po letech neúspěšných pokusů pomoci své manželce Dagmar Patrasové s jejím problémem s alkoholem, se rozhodl, že už dál nemůže pokračovat. V rozhovoru pro eXtra.cz prohlásil, že Dagmar Patrasová je pro něj minulostí a že se chce odstěhovat, aby se zbavil neustálých problémů, které jejich soužití provázejí.

Dlouhodobý boj s démonem alkoholu

Dagmar Patrasová, známá herečka a zpěvačka, se již dlouhá léta potýká s problémy s alkoholem. Ačkoliv ona sama svůj problém popírá, její okolí, včetně manžela a přátel, hovoří o opaku.

Kam dál?

Poslední splněné přání pro Aničku : Nebude v rodinné hrobce. Felix Slováček prozradil, proč

Monika Bagárová (30) si s přítelem Leem a dcerou Ruminkou užívají teplých dní v Dubaji. Zpěvačka si zde plánuje pořídit nemovitost

Anička neměla šanci, říká Felix Slováček : O zanedbání prevence nechci ani slyšet. Odmítl jakékoli spekulace

Známá slovenská herečka bourala opilá. Vezla i svého syna (5) : Naměřili jí přes 2 promile

Petr Pavel na pohřbu Aničky: Prezident sklidil kritiku, Anička o něm básnila. Setkávala se s ním pravidelně

Další články