Dagmar Patrasová reagovala na opilecký skandál: O ničem neví, nic se nestalo

472
Sdílejte

Reakce Patrasové: Popírání a mlčení

Když redakce eXtra.cz kontaktovala Dagmar Patrasovou s žádostí o vyjádření k pondělnímu incidentu, zpěvačka reagovala, jako by o ničem nevěděla. Na dotaz odpověděla pouze slovem „Prosím?“ doplněným emotikonem postavičky rozhazující rukama. Po dalších vysvětleních, že měla natáčet pro TV Barrandov, už žádná odpověď nepřišla.

Felix Slováček: Bez její vůle není pomoci

Felix Slováček dlouhodobě upozorňuje, že pokud jeho manželka sama neuzná, že má problém a že potřebuje odbornou pomoc, situace se nezlepší. „Pokud se nestane zázrak, jednou to může skončit strašně,“ varoval již dříve. Sám se snaží být oporou jejich dceři Aničce Slováčkové, která se s matčinými problémy musí vyrovnávat.

Patrasová však jakékoliv problémy odmítá přiznat. Ještě v pondělí, před celým incidentem, reagovala na Slováčkovy stížnosti pro Expres.cz slovy, že jde o nesmysl a že její manžel má „asi něco s mozkem“. Následné události však ukázaly, že situace je vážná a vyžaduje řešení.

Kam dál?

Platy vrcholných politiků by mohly příští rok vzrůst o pět procent. Poprvé nad 300 tisíc

Felix Slováček prozradil, že chtěli Aničce splnit jedno velké přání. Lékaři to ale zamítli

Neplatič Zdeněk Godla je vzteky bez sebe: Nutí mě pracovat, zuří dlužník tří milionů

Filip Neruda, syn europoslankyně Danuše Nerudové propadl. Stačilo! toho využívá na sítích

Pavel Novotný popsal dojmy z vězení : Je to jako tábor. Spousta zajímavých lidí, pochvaluje si

Další články