Společnost Dr. Oetker odchází z Česka. Ještě letos propustí většinu zaměstnanců a ukončí výrobu

664
Sdílejte

V případě kladenského závodu však modernizace již není možná, a to kvůli omezením daným samotnou budovou, která byla zakoupena v roce 1997. Závod v Kladně fungoval od roku 1998 a vyráběl například směsi na pečení, pudinky a dezerty v prášku. Společnost uvedla, že možnosti rozšíření a modernizace byly již vyčerpány, což vedlo k rozhodnutí o uzavření závodu.

Navzdory ukončení výroby v Kladně zůstává Dr. Oetker na českém trhu aktivní. Administrativní tým bude pokračovat v distribuci produktů po celé České republice. Společnost v roce 2023 dosáhla tržeb.

Kam dál?

U Neapole se zřítila kabina lanovky s pěti lidmi. Tři lidé po smrti, jeden se pohřešuje a jeden je vážně zraněný

Stavbyvedoucí Lukáš z Extrémních proměn po zhubnutí 119 kil šokuje rozchodem : Je potřeba vyměnit i partnerku, nemůže mi dát děti

Česká obchodní inspekce přitvrdila : Za falešné slevy padly rekordní pokuty, některé řetězce už upravují cenovky

Tragická nehoda v koloně před omezením na dálnici D2 u Brna : Tři mrtví včetně dítěte

Psycholožka o smrti matky oběti z fakulty: Nikomu nemůžete pomoci proti jeho vůli

Další články