Bezdětný Jiří Lábus v rozhovoru otevřeně promluvil o svém životě v důchodu. Děsím se, že jednou zůstanu na obtíž. Šetřím na ústav

4005
Sdílejte

V minulosti měl sice několik vážných vztahů a dokonce se několikrát schylovalo ke svatbě, ale nakonec se vždy rozhodli, že do manželství nevstoupí. „Můj bratr mě v tomhle nahradil, má tři dcery,“ dodal s úsměvem.

Celý svůj život zasvětil herectví, které bylo jeho velkou vášní už od dětství. „Hercem jsem chtěl být už od svých pěti let a splnilo se mi to. Je to v podstatě pohádka se šťastným koncem,“ uzavřel své vyprávění Jiří Lábus, který je i přes své obavy vděčný za to, že mohl žít život podle svých představ a věnovat se tomu, co ho naplňuje.

Kam dál?

Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu. „Nikdy jsem si nemyslel, že to udělám,“ přiznává

Smutná zpráva z nemocnice: Patrik Hezucký už odmítá jíst a jen spí

Leoš Mareš strávil další noc u Patrika Hezuckého: Dojemné chvíle u nemocničního lůžka. Popsal, jak na tom moderátor je

Štefan Margita promluvil o posledních chvílích s Hankou: „Hrál jsem nejhorší roli života. Musel jsem jí lhát, že nezemře.“

Zoufalá Lela Ceterová na dně : Blondýnka shání střechu nad hlavou! Karlos jí měl sebrat i auto

Další články