První slova maminky Heleny Zeťové o úmrtí své dcery : Pohřeb je nejistý, říká zdrceně

27129
Sdílejte

Rodina zpěvačky Heleny Zeťové (†44) prožívá nejbolestivější období svého života. Tragická a nečekaná smrt zpěvačky, která nastala 20. prosince, zasáhla všechny blízké. Helena byla nalezena bez známek života svým otcem Josefem Zeťem pod okny jejího domu v obci Prostřední Bečva u Beskyd. Příčina jejího úmrtí je stále předmětem vyšetřování.

První reakce rodiny

Maminka Heleny, Alena Semelková (63), se poprvé vyjádřila k této tragédii. V rozhovoru pro eXtra.cz uvedla, že rodina stále nemá žádné konkrétní informace o tom, co se stalo. „Nevíme vůbec nic. Vyšetřuje se to,“ sdělila zoufale. Kvůli probíhajícímu vyšetřování není možné naplánovat ani pohřeb.

Kam dál?

ANO, SPD a Motoristé podepsali koaliční smlouvu. Budeme mít plno práce, řekl Babiš

Lukašenko: Smradlavá Evropa bere náš čistý vzduch zadarmo. Měla by za to platit. Místo vděčnosti dusí Bělorusko sankcemi

Igor Bareš na kapačkách: Herec promluvil o vážné nemoci

Zpráva, z níž mrazí : Anička Slováčková pár dní před smrtí napsala SMS Luptákovi. Herec netušil, že to bylo naposledy

Nová vláda oznámila záměr prosadit do Ústavy dvě zásadní věci-českou korunu jako národní měnu a právo držet a používat hotovost jako zákonné platidlo

Další články