Nečekaná dohra v případu Romana ze Slovenska, který ukončil svůj život skokem ze střechy školy : Policie obvinila jeho maminku

906
Sdílejte

Policie nyní obvinila Romanovu matku z křivé výpovědi. Iveta však tvrdí, že jde o pokus zastrašit jejich rodinu a odvést pozornost od vyšetřování údajné šikany, které měl Roman čelit. Rodiče zesnulého chlapce jsou odhodláni bojovat za spravedlnost a chtějí, aby byli viníci potrestáni. Podle nich je vyšetřování případu, včetně obvinění bývalé spolužačky Romana, stále v procesu.

Celý případ poukazuje na závažný problém ši**ny ve školách a na to, jak devastující dopad může mít na život mladého člověka i jeho rodiny. Zároveň otevírá otázky ohledně odpovědnosti škol, rodičů a společnosti jako celku při řešení podobných situací. Romanova rodina se nyní snaží nejen vyrovnat s obrovskou ztrátou, ale také hledat spravedlnost v případu, který zasáhl celé Slovensko.


Se souhlasem Dominika Michalika

Kam dál?

Česko dostalo úkol. Máme začít ve školách učit děti slovensky

Šokující zpověď psychologa : Puberťáci nemají soucit a nenávidí rodiče. Mění se jim mozek

Školní vzpoura na Frýdecko-Místecku: Děti kopaly do dveří ředitelny, vedení muselo zavolat policii

Matka vyhodila dvě malé dcerky na ulici. Řekla jim, ať se o sebe postarají samy a doma vyměnila zámky

Zákaz spalovacích motorů v roce 2035 padá: Bruselu došla trpělivost, rozhodl dopis z Berlína

Další články