Herečka Michaela Kuklová promluvila o svém aktuálním zdravotním stavu. Začínám být trošinku nervózní : V březnu mi končí léčba

4339
Sdílejte

Byli jsme tam ve čtyřech, půjčili jsme si auto a trochu cestovali. Je to opravdu krásná země,“ popsala své zážitky z dovolené. Tento výlet byl zároveň dárkem pro jejího syna k jeho šestnáctým narozeninám.

Michaela se také objevila na setkání herců ze seriálu ZOO Nové začátky, kde hraje. „Cítím se tam dobře, už jsme se všichni poznali a je mi v té partě příjemně,“ dodala s úsměvem. Na akci působila spokojeně a v dobré náladě, což jen potvrzuje, že se snaží užívat života naplno a zůstává optimistická i přes občasné obavy spojené s koncem léčby.

Kam dál?

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Pavel má největší šanci v prezidentských volbách. Uspět mohou i Babiš nebo Eben

Přestože ho znaly miliony diváků hrob Old Shatterhanda nenajdete: Herec Lex Barker zemřel na ulici, dcera ho po smrti obvinila ze se*uálního zneužívání

Fanoušci Hvězdných válek smutní: Ve věku 87 let zemřel herec Kenneth Colley. Nakazil se covidem a podlehl zápalu plic

Dana Batulková v Ulici: Divákům připadá jako zbytečná postava a jeden velký omyl

Další články