Denisa Veselá (28) z Bachelora to vzala hopem : S partnerem Milanem čekají dítě

1235
Sdílejte

Diváci totiž zjistili, že pod pseudonymem Lucky Bee natáčela filmy pro dospělé. Tuto skutečnost se rozhodla sdělit i samotnému Bachelorovi, Janu Solfronkovi, což vedlo k jejímu vyřazení ze soutěže. Jan se tehdy vyjádřil, že s touto informací nedokáže pokračovat dál. Denisa později přiznala, že ji mrzí, že je její minulost stále předmětem odsuzování, a uvedla, že „za minulost bude člověk trpět do konce života“.

Navzdory těmto událostem Denisa nezůstala stát na místě a pokračuje ve svém životě. Na sociálních sítích se pochlubila svým partnerem Milanem, po jehož boku vypadá šťastná a spokojená. Nyní Milan na svém Instagramu zveřejnil překvapivou zprávu – Denisa je těhotná. Pro Milana je to první dítě, zatímco Denisa už má z předchozího vztahu dceru Helenu.

Kam dál?

Jak často byste měli mít pohlavní styk v manželství? Pokud je to méně než TOTO ČÍSLO, hrozí riziko rozvodu!

NASA zveřejnila pochmurnou prognózu o konci života na Zemi

Na jihu Moravy mají lidé kvůli suchu zákaz zalévat zahrady. Hrozí pokuty

Tohle vám může zničit vztah! 6 věcí, které muži na ženách nemají rádi

Armáda chce nové polní kuchyně. Ministerstvo obrany proto rozjelo ve velkém nákupy nových kuchyní za více než čtyři miliardy korun

Další články