Agáta Hanychová opět tasila svůj ostrý jazyk a nebrala si servítky. Nazvala manželku Ondřeje Brzobohatého dvoumetrovou lodyhou

3689
Sdílejte

Módní stylista Kája Pavlíček se k Richardovu outfitu vyjádřil velmi kriticky. „Nepřijde mi to ani hezké, ani atraktivní. Pokud je dress code ‚black tie‘, tak je to jasné porušení pravidel. Sice má smokingové sako a lakované boty, ale rozhodně to nejsou klasické boty ke smokingu. Jít na takovou společenskou událost bez košile nebo trika je podle mě nevhodné,“ uvedl Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz. Dodal, že i když od Richarda Krajča lze očekávat určitou extravaganci, tento styl se podle něj na tak prestižní akci nehodí.

Celkově letošní ročník Českého slavíka opět přinesl mnoho kontroverzí a rozporuplných momentů, které rozvířily veřejnou debatu. Ať už šlo o ostré poznámky Agáty Hanychové, vtipy na účet Brzobohatých nebo extravagantní módní kreace Richarda Krajča, galavečer rozhodně nezůstal bez povšimnutí.

Kam dál?

Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu. „Nikdy jsem si nemyslel, že to udělám,“ přiznává

Smutná zpráva z nemocnice: Patrik Hezucký už odmítá jíst a jen spí

Leoš Mareš strávil další noc u Patrika Hezuckého: Dojemné chvíle u nemocničního lůžka. Popsal, jak na tom moderátor je

Štefan Margita promluvil o posledních chvílích s Hankou: „Hrál jsem nejhorší roli života. Musel jsem jí lhát, že nezemře.“

Zoufalá Lela Ceterová na dně : Blondýnka shání střechu nad hlavou! Karlos jí měl sebrat i auto

Další články