Jaroslava Obermaierová prozradila jakou má penzi. V Praze z ní žádný důchodce nemůže vyžít…řekla

9295
Sdílejte

Nicméně vyjadřuje soucit s těmi, kteří nemají úspory, nemohou si přivydělat nebo žijí sami. Vzhledem k současným cenám za základní potřeby, jako jsou potraviny a léky, je pro ně život velmi obtížný.

Obermaierová se rozhodla opustit Prahu, kde jsou životní náklady, včetně bydlení, nejvyšší. Podle ní je pro důchodce nemožné žít v hlavním městě pouze z penze. Proto se přestěhovala na venkov, konkrétně na chalupu na Benešovsku, která se nachází asi padesát kilometrů od Prahy. I když má stále dost práce, herectví ji baví a neplánuje s ním skončit. Přiznává, že si užívá možnost odpočinku mezi jednotlivými pracovními závazky a ráda se setkává s lidmi a kolegy. Některé aktivity, jako například zájezdové divadlo, však omezila, protože ji unavovaly dlouhé cesty.

Kam dál?

Stačilo málo a mohlo být pozdě. Zpěvák Jan Bendig musel akutně pod kudlu. Ostrá bolest a zákrok za pět minut dvanáct

Andrea Pomeje prožila hororové chvíle : Pes jí ukousl kus nosu! Udělala jsem chybu, lituje

Zpěvákovi O5 a Radeček odmítli s bolestmi pomoci v nemocnici! Lékař na Tomáše spustil: ‚Co chcete? Chcete berle, abyste mohl machrovat před holkama, nebo o co vám jde?

Dominika Gottová nepřestala kydat špínu na Ivanu. Sekýrovala mě, že jsem tlustá a nemám práci, tvrdí

Alena Schillerová ukázala svou divočejší stránku : Nechala se potetovat. Symbol má pro ni velký význam, svěřila se

Další články