Zemřela hvězda Pobřežní hlídky: Michael Newman dlouhých 18 let bojoval s Parkinsonovou chorobou

1490
Sdílejte

Jeho životní příběh je příkladem toho, jak se profesionální a osobní život mohou prolínat a jak může člověk využít své skutečné dovednosti k obohacení své herecké kariéry.

V srpnu, před svou smrtí, se Newman svěřil, že Parkinsonova choroba mu poskytla čas na přemýšlení a přinesla mu moudrost, i když to nebylo vždy snadné. Uvedl, že jeho tělo se měnilo tak pomalu, že si toho stěží všiml, ale nemoc se stala středobodem jeho života. Tato slova odrážejí jeho statečnost a odhodlání čelit výzvám, které mu život přinesl.

Kam dál?

Miroslav Moravec potkal těžký osud. Na stáří čelil exekuci i rakovině plic, zemřít chtěl sám

Zpěvačka Heidi Janků otevřeně promluvila o svých požadavcích na muže: „Hlavně ať voní, smraďochy neberu“

Šéfkuchař Kašpárek prožil chvíle hrůzy. Manželku operovali s mozkovou příhodou, našel ji částečně ochrnutou

Jana Nagyová se zastala Dády Patrasové a poslala Slováčkovi vzkaz: Já mít takového muže, tak se rozvádím!

Agáta Hanychová oslavila Valentýna netradičním způsobem. Plácla se přes kapsu a svému Mirkovi nadělila luxusní káru za miliony

Další články