Drsná otočka počasí se blíží , což přinese dramatické ochlazení. Česko pohltí mráz, někde začne i sněžit

3334
Sdílejte

Ve čtvrtek se teploty budou pohybovat mezi 11 až 15 stupni Celsia, s možností deště na severu a slabým západním až severozápadním větrem. V pátek se očekávají teploty mezi 12 až 16 stupni Celsia, ale večer začne na severu přibývat oblačnost a místy se objeví slabý déšť nebo mrholení.

Víkend přinese výraznou změnu. V sobotu se přes střední Evropu od severu převalí studená fronta, což způsobí ochlazení. Meteorologové předpovídají, že tlaková výše se bude přesouvat z Britských ostrovů do střední Evropy. V sobotu se očekávají sněhové srážky, zejména v severních oblastech nad 1 200 metrů nad mořem.

Kam dál?

Světový šampionát MotoGP v Brně má pro příští rok nový nevšední termín

Influenceři místo lékařů: Mladí lidé se v otázkách zdraví čím dál častěji obracejí na Tik Tok než v ordinaci

Tragédie v Chorvatsku: Dvouletou holčičku při sjezdu na tobogánu držel otec v náručí, dítě mu ale vyklouzlo, přeletělo okraj skluzavky a spadlo z výšky deseti metrů na betonovou plochu

„Můj muž padl zbytečně, zklamal jste.“ Zelenskyj čelil zatím nejvážnější kritice od začátku ruské invaze

Stát přestane od nového roku podporovat uprchlíky ve školách. Obrovská komplikace, reagují

Další články