V Ústí nad Labem se odehrál tra*ický případ, kdy žena porodila své dítě do záchodové mísy. Tento čin vedl k úmrtí novorozené holčičky, která byla matkou ponechána čtvrt hodiny obličejem ve vodě, což mělo fatální následky. Rozhodnutí Nejvyššího soudu (NS) definitivně potvrdilo, že žena si za vraždu dítěte odpyká trest odnětí svobody na dobu šestnácti let. Toto rozhodnutí bylo dosaženo bez veřejného jednání, jak sdělila mluvčí soudu Gabriela Tomíčková. Důkladnější vysvětlení rozsudku zatím nebylo zveřejněno.
Kam dál?
- Devětašedesátiletá Albína se stará o svého postiženého pravnuka. Na rehabilitaci nejsou peníze a tohle je chlapcova jediná šance!
- Všichni jsme andělé s jedním křídlem : Narození mezi lety 1950 a 1980, povinná četba !
- Na důchodce nebude mít kdo pracovat : Rodí se málo dětí
- Hrdá zlatokopka prozradila, že se nechává vydržovat staršími zámožnými muži, kteří jí za její společnost štědře platí. Kolik si vydělá? Je to dřina….tvrdí