Herečka Tereza Brodská a její manžel Herbert Slavík se ocitli uprostřed spekulací o možném rozvodu. Jak to vlastně mezi něma je?

1854
Sdílejte

„Nedám na rodinné hnízdo dopustit a manžel ještě více. Jsem hrozně ráda za to, že společně trávíme čas, když třeba vyrazíme na dovolenou. Jsme zkrátka rádi spolu, jsme rádi, když se večer potkáme doma a společně koukáme na seriály. Herbert zná moje chyby, já znám jeho a vlastně už po tolika letech spolu nám ani nevadí,“ řekla herečka, která se po čtrnácti letech vrací do nekonečného seriálu Ulice.Na závěr tedy můžeme potvrdit, že podle slov Terezy Brodské je jejich manželství v naprostém pořádku a spekulace o rozvodu jsou nepravdivé. Herečka se těší na oslavu třicetiletého výročí jejich svatby, což svědčí o jejich dlouholetém šťastném vztahu.

Kam dál?

Marek Němec chystá svatbu se svojí snoubenkou Petrou Hebkou. Prozradil, jak jdou přípravy na svatbu: Kvůli krásné Petře opustil rodinu, vnímal to jako selhání

Česká republika se opět stává příkladem, říká premiér Petr Fiala ohledně navyšování výdajů na obranu

Vytočená Eva Burešová ostře reagovala na obvinění z nevěry. Problém už mám roky

Vladimír Kratina se po 32 letech manželství rozvedl se svou ženou Jitkou. Bylo to necelý rok poté, co jí na společenské akci vyfotili, jak se vášnivě líbá s jiným mužem

Modrooký idol Terence Hill oslaví 86. Přežil tragickou ztrátu syna i parťáka, je stále fešák

Další články