Monika Bagárová prožívá obrovské zklamání: O zpěvačku nebyl zájem, do O2 areny prodala jen 700 lístků

21907
Sdílejte

Zdroje naznačují, že hlavním důvodem zrušení koncertu byl právě nedostatečný prodej vstupenek. Přestože Monika Bagárová je na české hudební scéně poměrně známá osobnost, tentokrát zájem veřejnosti výrazně pokulhával za očekáváním.

 

Organizátorem akce byl Leoš Mareš, který se již v minulosti setkal s neúspěchem při organizaci podobných akcí. Například jeho pokus o organizaci dětské show pro Michala Nesvadbu se setkal s kritikou kvůli vysokým cenám vstupenek a nakonec také skončil fiaskem. Mareš ve svém vyjádření na Instagramu uvedl, že vzhledem k vysokým nákladům na produkci a menším než očekávaným zájmem o koncert není možné akci financovat.

Kam dál?

Manželka bývalého premiéra Andreje Babiše se ocitla v nesnázích. Na dovolené jí selhaly brzdy, hodiny se pekla v úmorném vedru

Alena Schillerová zareagovala na rozhovor Petra Fialy, kde mluvil o másle za 30 kč : Běžte se balit, sepsula ho

Jana Paulová slaví 70. narozeniny. Jak se udržuje fit? Tak akorát pohybu i jídla a celý život stejná velikost

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) nebude znovu kandidovat v podzimních volbách

Nedůstojný život Václava Upíra Krejčího: Žije v otřesných podmínkách. Příšerná zima cestou na toaletu, plynový vařič a malý prostor

Další články