Po útoku dvou pitbulů zemřelo na jihu Itálie patnáctiměsíční dítě

818
Sdílejte

Podle dostupných statistik dochází v Itálii ročně k přibližně 70 000 útokům psů na lidi. Tato tra*édie tak připomíná potřebu zvýšené opatrnosti a zodpovědnosti při chovu psů, zejména u těch, kteří jsou známi svou fyzickou silou a potenciální nebezpečností.

Okolnosti, které vedly k tomuto konkrétnímu incidentu, jsou stále předmětem policejního vyšetřování. Společnost se musí zamyslet nad tím, jak lépe regulovat chov nebezpečných plemen psů a zajistit tak větší bezpečnost pro všechny občany. Tato událost zdůrazňuje naléhavost problému a nutnost rychlého jednání legislativních orgánů a komunit.

Kam dál?

Umírání za zdmi nemocnic, kde se z lidských bytostí stávají pacienti, čísla a diagnózy. Proč neumíme říct sbohem a co to dělá s naší duší

Občanské poradny zažívají nápor lidí : Přibývá těch, kteří nezvládají splácet životní náklady a dluhy

Proč zmrazit chléb? Zlepšuje trávení a snižuje krevní cukr

4 typy žen, které přitahují psychopaty. Nepatříte mezi ně?

Podle vědců dokáže lidské tělo vnímat příchod smrti díky čichu. Nos dobře ví, kdy se blíží konec

Další články