Agáta se zbavuje dárků za statisíce ! Prodává šperky i auto od Soukupa !

1329
Sdílejte

Auto, které bylo také dárkem od Soukupa, je na trhu za cenu, která odpovídá jeho stavu a značce. Agátin krok k prodeji těchto předmětů je velmi diskutovaným tématem mezi jejími fanoušky a veřejností. Někteří ji podporují v jejím rozhodnutí jít dál a začít novou kapitolu svého života, zatímco jiní spekulují o důvodech, které ji k tomuto kroku vedly. Bez ohledu na motivy stojící za tímto rozhodnutím, je jasné, že Agáta se snaží očistit svůj život od věcí, které jí nepřinášejí radost nebo které jsou pro ni spojeny s negativními vzpomínkami. Prodej těchto dárků je pro ni možná také finančně výhodný, ale především symbolizuje její snahu o nezávislost a nový začátek.

Kam dál?

Andrea Pomeje prožila hororové chvíle : Pes jí ukousl kus nosu! Udělala jsem chybu, lituje

Zpěvákovi O5 a Radeček odmítli s bolestmi pomoci v nemocnici! Lékař na Tomáše spustil: ‚Co chcete? Chcete berle, abyste mohl machrovat před holkama, nebo o co vám jde?

Dominika Gottová nepřestala kydat špínu na Ivanu. Sekýrovala mě, že jsem tlustá a nemám práci, tvrdí

Alena Schillerová ukázala svou divočejší stránku : Nechala se potetovat. Symbol má pro ni velký význam, svěřila se

Herec Rosťa Novák z Ulice málem přišel o rodinu: Litry alkoholu a bujaré večírky. Dokonce pomýšlel na smrt a zažil i delirium tremens

Další články