Sedmiletá dívka chodí od dveří ke dveřím v domově důchodců a čte knihy seniorům

8183
Sdílejte

Sedmiletá dívka chodí co nejčastěji do domova důchodců číst knihy seniorům.

Maggie Kuznia je mladá dívka, která dokázala, že jí záleží na blahu starších lidí. Asi dvakrát týdně si holčička ukládá do batohu nějaké knihy a jde navštívit starší lidi do Domova důchodců pro seniory Heritage Grove v East Grand Forks.

Holčička je dcerou Tiffany, ředitelky aktivit zařízení, a proto i přes svůj nízký věk centrum dobře znala. Jednoho dne, když byla na pracovišti své matky, přinesla Maggie s sebou nějaké knihy a rozhodla se, že jednu přečte obyvatelům.

Tato akce se jí zalíbila natolik, že ji od té doby dělala dvakrát týdně. Holčička si evidentně neuvěřitelně oblíbila hosty centra, kteří rádi poslouchají její příběhy.

Kam dál?

Pokuta až 50 000 za pohřbení psa na vlastní zahradě, nahlašují všímaví sousedé

Česká republika se rozhodla zdvojnásobit svou expertní pomoc Ukrajině

Podvod za miliony v hradecké základce?! Podezřelé účetní pohyby odhalil audit. Škola nakupovala i alkohol

Průměrná mzda v Česku vzrostla na 49 402 korun

Televize Prima oznámila, že zastavuje natáčení seriálu ZOO Nové začátky

Další články