Kazmův milion dolarů neprošel zdaněním. Lidem, kteří si bankovky nasbírali, tak může hrozit postih

1777
Sdílejte

Pokud jste na sociálních sítích v posledních dnech nalezli nějaká videa lidí, kteří bezhlavě pobíhají po poli a sbírají bankovky, pak je to nejspíše výsledek nejnovějšího kousku Kamila Bartoška, známého také jako Kazma. Kamil Bartošek, 38-letý entertainer a influencer, se rozhodl vyhodit z vrtulníku milion amerických dolarů nad polem v Lysé nad Labem.

Akce byla součástí Bartoškova projektu ONEMANSHOW: The Movie, který měl divákům nabídnout možnost vyluštit šifru z filmu a získat tak výhru. Nicméně když se žádnému z diváků nepodařilo úkol splnit, Bartošek se rozhodl milion dolarů rozdat lidem.

Tuto finanční sumu v jednodolarových bankovkách se rozhodl dát sto tisícům lidem, kteří se zaregistrovali na jeho webových stránkách. Těm poslal v neděli v šest hodin ráno e-mail se zakódovanými informacemi o tom, kde v ten den peníze vyhodí z vrtulníku nesoucího lodní kontejner s výhrou.

Kam dál?

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Pavel má největší šanci v prezidentských volbách. Uspět mohou i Babiš nebo Eben

Přestože ho znaly miliony diváků hrob Old Shatterhanda nenajdete: Herec Lex Barker zemřel na ulici, dcera ho po smrti obvinila ze se*uálního zneužívání

Fanoušci Hvězdných válek smutní: Ve věku 87 let zemřel herec Kenneth Colley. Nakazil se covidem a podlehl zápalu plic

Dana Batulková v Ulici: Divákům připadá jako zbytečná postava a jeden velký omyl

Další články