Jeden z nejznámějších reportérů Jan Tuna (50) : tajný rozvod a svatba na spadnutí!

24131
Sdílejte

Na své soukromí je ovšem čtyřnásobný otec velice háklivý a podařilo se mu před veřejností ututlat i nedávnou svatbu, která měla zůstat tajemstvím.Jeho současná role v investiční společnosti Emma Capital je jeho prvním zaměstnáním mimo mediální sektor od roku 2011, kdy byl výkonným ředitelem televize RTA.

Jan Tuna je jedním z nejznámějších novinářů a reportérů v České republice. Jeho tajný rozvod a následná svatba s Danou ukazují, že i přes svou veřejnou osobu si dokáže uchovat soukromí. Jeho příběh je také připomínkou toho, že i veřejné postavy mají právo na své soukromí a osobní život mimo světla reflektorů.

Kam dál?

Marek Němec chystá svatbu se svojí snoubenkou Petrou Hebkou. Prozradil, jak jdou přípravy na svatbu: Kvůli krásné Petře opustil rodinu, vnímal to jako selhání

Česká republika se opět stává příkladem, říká premiér Petr Fiala ohledně navyšování výdajů na obranu

Vytočená Eva Burešová ostře reagovala na obvinění z nevěry. Problém už mám roky

Vladimír Kratina se po 32 letech manželství rozvedl se svou ženou Jitkou. Bylo to necelý rok poté, co jí na společenské akci vyfotili, jak se vášnivě líbá s jiným mužem

Modrooký idol Terence Hill oslaví 86. Přežil tragickou ztrátu syna i parťáka, je stále fešák

Další články