Hororový zážitek herečky Kateřiny Brožové, která zůstala 2 hodiny uvězněná v zamčeném obchodním domě

1666
Sdílejte

V sobotu večer se herečce Kateřině Brožové stala nepříjemná událost, když byla omylem uvězněna v obchodním centru v Čestlicích, kde předtím nakupovala. Sama herečka situaci popisovala jako noční můru.

Brožová, která v ten den odehrála představení, se po cestě domů zastavila v obchodním centru, aby vyřídila nějaké nákupy. Avšak z obchodu nestihla odejít včas, dveře byly zamčeny a světla zhasla. Zoufalá situace ji donutila sdílet svůj hororový zážitek na sociální síti Instagram.

Kam dál?

Anička Slováčková by oslavila třicáté narozeniny. Otec Felix přiznal komplikace s jejím hrobem

Smutné dětství Michala Suchánka: Do šesti let jsem žil u babičky. S otcem roky nekomunikuje, nepozval ho ani na svatbu dcery

Veronika Žilková (63) odhalila novou lásku, a nejde o nikoho ledajakého. Sbalila známého scénáristu

Vladimír Menšík bojoval s démony : 80 cigaret denně, několikadenní flámy, workoholismus a k tomu astma

Závěť Heleny Vondráčkové nejspíš nepotěší její rodinu

Další články