V ULICI končí slavná herečka. Hrála v seriálu jen pár měsíců

84821
Sdílejte

Kvůli novinářovi se již postava Jitky Schneiderové v seriálu neobjeví.

„Spolupráce na dobu určitou s Jitkou Schneiderovou byla dopředu domluvena,“ řekla kreativní producentka seriálu Silvia Klasová.

Herečka spolupracovala s tvůrci seriálu pouze jednu sezónu. Jsou jí vděční, že si uvolnila čas na natáčení, které mimo plán trvalo o pár dní déle.

Kam dál?

Gene Hackman a jeho žena se neotrávili oxidem uhelnatým. Hercův kardiostimulátor prozradil čas smrti

Fico zareagoval na schůzku Zelenského s Trumpem. Slovensko nepodpoří Ukrajinu finančně ani vojensky, aby mohla pokračovat ve válce

Novou postavou v ULICI je Petr Stach: Vyučil se číšníkem, má syna, ale s rodinou nežije

Agáta Hanychová má strach o život : Bojím se chodit sama po ulici, otáčím se a mám strach, že na mě vylije kyselinu

Devět měsíců po ztrátě svého manžela se moderátorka Petra Svoboda (42) poprvé objevila na veřejné společenské akci : V novém účesu a celá v černé se snažila o úsměv

Další články