Soukup už neví koho by ještě urazil: Bohdalová se mu vysmála a poslala tvrdý odkaz

6465
Sdílejte

Pokračování na další straně
Léto měla herečka hodně pracovní.V novém filmu ztvárňuje vitální ženu ve vyšším věku, která píše knihu ve svém životě ve stalinistickém Sovětském svazu. Herečka vypadá být ve výborně formě, filmoví maskéři jí dokonce museli dodělávat vrásky.

Herečka měla před pár měsíci také vážné zdravotní problémy. Minulým rokem překonala plicní embolii. Chvílemi to s českou hereckou ikonou nevypadalo vůbec dobře. Aktuálně se jí pracovně velice daří a zdraví má už v pořádku. Její elán a energie je stále nakažlivá. „Recept je jednoduchý. Stále něco dělám. Jsem velmi činorodý člověk, který neobsedí. To bych doporučovala všem. Neseďte doma, ale něco dělejte,“ dodala Bohdalka na závěr.

Kam dál?

Tragicky zahynula Česká horolezkyně Klára Kolouchová, která se proslavila jako první Češka na vrcholech Mount Everestu a K2. Po těle pátrají dva vrtulníky

Princezna Kate promluvila o rakovině: Po dokončení léčby její život rozhodně není procházka růžovou zahradou

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Pavel má největší šanci v prezidentských volbách. Uspět mohou i Babiš nebo Eben

Přestože ho znaly miliony diváků hrob Old Shatterhanda nenajdete: Herec Lex Barker zemřel na ulici, dcera ho po smrti obvinila ze se*uálního zneužívání

Další články