POPLACH v Pezinku: Hlasování prezidentky přerušil podezřelý batoh !

1391
Sdílejte

Po čase se zřejmě přišlo na příčinu. V blízkosti volební místnosti ležel batoh, ke kterému se nikdo nehlásil. Jelikož šlo o podezřelý předmět, museli ho před příchodem prezidentky prověřit. Kromě toho se v blízkosti mateřské školy přes 2 hodiny pohybovala i podezřelá osoba, která čekala na příchod prezidentky. Informují o tom. Pánovi dovolili počkat na prezidentku a osobně k ní přišel i s jakýmsi papírem. 

Vše se nakonec vyřešilo a nic už nebránilo prezidentce, aby odvolila. Podle našich informací batoh patřil jisté slečně, která si ho na místě zapomněla. Zuzana Čaputová se nakonec na místo dostavila hodinu po plánovaném termínu v doprovodu přítele Juraje Rizmana. 

Kam dál?

Smutné dětství Michala Suchánka: Do šesti let jsem žil u babičky. S otcem roky nekomunikuje, nepozval ho ani na svatbu dcery

Veronika Žilková (63) odhalila novou lásku, a nejde o nikoho ledajakého. Sbalila známého scénáristu

Vladimír Menšík bojoval s démony : 80 cigaret denně, několikadenní flámy, workoholismus a k tomu astma

Závěť Heleny Vondráčkové nejspíš nepotěší její rodinu

Veronika Žilková (63) se stala terčem podvodníků. Herečce poslali zprávu, v níž ji jménem dcery žádali o peníze na zaplacení ošetření v nemocnici v zahraničí

Další články