Nenávist se stupňuje! Agáta Soukupovi vzkazuje: FU*K you!

22124
Sdílejte

Mnozí jí dávají pocítit to, co donedávna předváděla, když se dala dohromady s kontroverzním mediálním magnátem Soukupem – jak se jím chvástala, vystavovala na obdiv jeho bohatství a přečuhovala se v médiích, které vlastní. O skromnosti nemohla být řeč. Tím, co kroutili hlavu nad upřímností lásky s obstarožním plejbojem s pochybnou pověstí, odpovídali rozhovory o jejich lásce, vášnivými fotkami na Instagramu a okamžitým těhotenstvím, které patřičně medializovala – chlubila se záběry bříška, z porodnice a úžasné.

Pokračování  na další straně

Nelze jí věřit

Přidala se i máma Veronika. Nového potenciálního zetě velebila do nebes. Za to, jak se mu nelenilo umýt nádobí, ale také, jak je vzal na rodinnou dovolenou snů do jeho španělského přímořského sídla.

Jelikož oba jsou komplikované osobnosti, brzy narazila kosa na kámen. Poprvé, když Soukup veřejně pochválil Martina Stropnického, se kterým byla Veronika na nože poté, co ji opustil. Na „zatí“ velmi rychle přestala zpívat ódy a vytratil se iz jejího Instagramu. U Agátu však stála nadále a alespoň na veřejnosti se nadchýnala jejím bleskurychlým otěhotněním. Zda byla opravdu nadšená faktem, že její dcera čeká třetí dítě s třetím mužem, navíc s pochybnou pověstí, těžko říci, neboť i v minulosti veřejnost vícekrát zaváděla.

Například neustále tvrdila něco jiného o muži, který se po jejím rozvodu se Stropnickým začal objevovat po jejím boku. Nejprve naznačovala lásku s rockerem Pepem, pak se divila, proč jí ho podsouvají, vždyť jsou jen přátelé, a teď zase uveřejňuje jejich společné fotky z dovolených včetně milostného laškování pod třešní a tváří se jako šťastně zadaná. A Agáta se chová jako ona. I o rozchodu se Soukupem lhala.

Kam dál?

Poslední splněné přání pro Aničku : Nebude v rodinné hrobce. Felix Slováček prozradil, proč

Monika Bagárová (30) si s přítelem Leem a dcerou Ruminkou užívají teplých dní v Dubaji. Zpěvačka si zde plánuje pořídit nemovitost

Anička neměla šanci, říká Felix Slováček : O zanedbání prevence nechci ani slyšet. Odmítl jakékoli spekulace

Známá slovenská herečka bourala opilá. Vezla i svého syna (5) : Naměřili jí přes 2 promile

Petr Pavel na pohřbu Aničky: Prezident sklidil kritiku, Anička o něm básnila. Setkávala se s ním pravidelně

Další články