Naštvaní lidé si natočili českého prezidenta: Porušil zákon! Pavel si pak sypal popel na hlavu !

9441
Sdílejte

Český prezident Peter Pavel se dopustil dopravního přestupku za jízdu na motocyklu bez přilby. Ve čtvrtek zveřejnila video, které ho ukazuje bez povinného ochranného vybavení.

Pavel se za to omluvil a dodal, že to, co udělal, byla hloupost.

Lidé prezidenta bez helmy na motorce natočili v městečku Rtyně v Podkokoří v Královéhradeckém kraji. Pravděpodobně s ochrankou nafukoval kolo motorky a následně na ni nasedl bez přilby. Ta přitom patří k povinné výbavě motorkáře. „Vnímám své pochybení a za zjevný dopravní přestupek se omlouvám,“ napsal na sociální síť X český prezident. Dodal, že při jízdě na motorce dodržuje bezpečnostní opatření celý život.

Kam dál?

Anička Slováčková by oslavila třicáté narozeniny. Otec Felix přiznal komplikace s jejím hrobem

Smutné dětství Michala Suchánka: Do šesti let jsem žil u babičky. S otcem roky nekomunikuje, nepozval ho ani na svatbu dcery

Veronika Žilková (63) odhalila novou lásku, a nejde o nikoho ledajakého. Sbalila známého scénáristu

Vladimír Menšík bojoval s démony : 80 cigaret denně, několikadenní flámy, workoholismus a k tomu astma

Závěť Heleny Vondráčkové nejspíš nepotěší její rodinu

Další články