Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

1050
Sdílejte

V jednom z autobusů v Katovicích došlo k dramatické situaci. Během jízdy začala spolujezdkyně najednou křičet. Ukázalo se, že její dítě přestalo dýchat.

Řidič autobusu zareagoval, zastavil vůz na světelné křižovatce. Muž se snažil udělat všechno proto, aby dítě opět neztratilo vědomí.

Dítě během jízdy autobusem přestalo dýchat. Řidič zareagoval

Jak informovala TVN24.pl, městský autobus zastavil na semaforech v Katovicích. Potom řidič slyšel  hlasitý křik  jednoho z cestujících. Viděl, že  dítě v bezvědomí přestalo dýchat.  Bez dlouhého čekání je vynesl na čerstvý vzduch a začal se záchrannou akcí. Prováděl masáž srdce. Jak se od zdroje dozvídáme, panu Sebastiánovi se podařilo obnovit oběh miminka. A miminku se začalo zvedat bříško. Po dalších stlačeních  dítě otevřelo oči  , ale stále bylo velmi slabé. Řidič udělal všechno pro to, aby se mu srdce už nezastavilo. Jeden ze spolucestujících zavolal na číslo 112.

Kam dál?

Žena (31) tvrdí, že si pravidelně povídá s mrtvými: Na TOTO místo jdou lidé poté, co zemřou

Můj syn má Alzheimerovu chorobu v dětství: Jsou chvíle, kdy mě ani nepoznává…

Přišel o celé své jmění: 100 000 eur půjčil sousedům a přepsal na ně i svůj dům

Dva návštěvníci ZOO házeli po zvířatech kameny: Rozzlobilo je, že nic nedělali

Stádo hladových ovcí spáslo ve skleníku přes 270 kilogramů konopí pěstovaného pro léčebné použití. Skákali výše než kozy, uvedl majitel

Další články