MIMOŘÁDNĚ : Brutální útok v parku: Muž pobodal nožem čtyři děti!

2004
Sdílejte

Jak ve čtvrtek ráno uvedla policie pro německou tiskovou agenturu, údajný pachatel byl zatčen. Má jít o 45-letého žadatele o azyl ze Sýrie Abdalmasiha H. (32), který nebyl policii znám. Muž měl na sobě turban, uvádějí francouzská média. V dubnu mu byl ve Švédsku udělen statut uprchlíka, dozvěděla se BFMTV od policejního zdroje. 

Vysílatel BFMTV uvedl, že napadené děti měly jen kolem tří let. Podle neověřených informací jsou dvě děti a jeden dospělý v kritickém stavu.

Bilance útoku v Annecy se změnila. Podle prefektury se dnes ráno v parku v poledne zranily nožem čtyři děti a dva dospělí.

„Úplně zbabělý útok dnes ráno v parku v Annecy. Děti a jeden dospělý se ocitly mezi životem a smrtí,“ uvedl na twitteru prezident Emmanuel Macron. „Národ je v šoku. Myslíme na ně, na jejich rodiny a záchranné složky,“ dodal.

Kam dál?

Matka usnula se zapnutým fénem. Jejímu dítěti museli amputovat prsty!

Dělba práce v rodinách? Podle nedávného průzkumu se ukazuje, že všechno oddřou ženy, muži jen vynášejí odpadky

Půlka Čechů si myslí, že politiky zajímají víc důchodci než mladí lidé

Vláda se rozhodla zavést regulaci pro influencery a tvůrce obsahu na sociálních sítích, kteří mají velký dosah. Mají vliv jako televize, říká Nacher

Konikleců v posledních letech ubývá, protože část z nich turisté zašlapou : Děti na odrážedlech a pikniky. Místní z Trnavy na Třebíčsku vytáčí návštěvníci atrakce

Další články