Další problémy v královské rodině? Mezi novou královnou a princeznou Kate to pořádně vře!

3395
Sdílejte

Princezna Kate se totiž nově korunované královny odmítla poklonit. Královský životopisec Tom Bower prozradil, že Kate byla na královnu rozzlobená během celé ceremonie a tímto gestem svou zlost jen potvrdila. Důvodem, proč mezi královnou a Kate panovala nevraživost, je seznam hostů na korunovaci.

Honosná ceremonie se konala 6. května. Bower (76) v pořadu „Dan Wootton Tonight“ tvrdil, že Kate a její manžel princ William nebyli šťastní, protože princezna mohla na korunovaci pozvat pouze čtyři členy své rodiny. Jejich hněv ještě více umocnil fakt, že královna Kamila pozvala až 20 svých příbuzných. Dokonce oběma sourozencům princezny Kate nebylo dovoleno přivést své partnery.

Kam dál?

Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu. „Nikdy jsem si nemyslel, že to udělám,“ přiznává

Smutná zpráva z nemocnice: Patrik Hezucký už odmítá jíst a jen spí

Leoš Mareš strávil další noc u Patrika Hezuckého: Dojemné chvíle u nemocničního lůžka. Popsal, jak na tom moderátor je

Štefan Margita promluvil o posledních chvílích s Hankou: „Hrál jsem nejhorší roli života. Musel jsem jí lhát, že nezemře.“

Zoufalá Lela Ceterová na dně : Blondýnka shání střechu nad hlavou! Karlos jí měl sebrat i auto

Další články