Tato žena způsobila šílenství na sociálních sítích: Šokuje vás, kolik jí je let !

5961
Sdílejte

Když tato sympatická žena prozradila svůj skutečný věk, lidé jí odmítli věřit, protože vypadá mnohem mladší! No schválně, kolik let byste jí tipovali vy?

ViVi Cordova , která na sociálních sítích vystupuje jako „wickivicki“ má téměř 100 tisíc fanoušků a svým nejnovějším videem získala přes milion lajků. Prozradila v něm totiž svůj skutečný věk a lidé zůstali naprosto ohromeni, píše The Sun.

„Mám 61, ale lidé mi to nikdy nevěří. Zbožňuji, když mi říkají, že vypadám o polovinu mladší,“ prozradila přitažlivá žena pod videem, které způsobilo doslova šílenství.

“Buďme hrdí na stárnutí, je třeba ho oslavit,” dodala.


Lidé byli úplně v šoku a někteří jí dokonce odmítli uvěřit, že už má po šedesátce. Její recept na udržení mladistvého vzhledu a vitality je jasný z jejích příspěvků. V první řadě si udržuje pevnou a štíhlou postavu, je neustále aktivní, pečuje pečlivě o svou pleť i pokožku celého těla a přiznala, že podstoupila i menší estetická vylepšení.

ViVi se také snaží být pozitivně naladěná a hodně se usmívá. Určitě hodně dělá i její celkový look a trendy šatník, který také dokáže neuvěřitelně omladit, že? No řekněte, tipli byste jí, že má už po šedesátce?

Kam dál?

Neštěstí v Malé Fatře: Matka zemřela před očima svých dětí

Pátrání po pohřešovaných manželích v Tatrách: Svým dětem zanechali dopis

Tříleté dítě nechala v autě a odešla ke kamarádům. Dítě mělo na tváři stopy po zvracení!

Učitelka ponižovala žačku, protože její máma byla uklízečka. Potom dostala NEČEKANOU LEKCI!

Chystáte se do Chorvatska? Ulevit si za stromem ani nezkoušejte! Oblíbená dovolenková destinace zavádí mastné pokuty

Další články