Největší NÁKUPNÍ MANIACI podle znamení zvěrokruhu, jste mezi nimi?

1391
Sdílejte

Nakupování je jejich oblíbenou záležitostí a vypadá to, jako by je nic od tohoto neodradilo. Jakmile slyší o slevách, už vyrážejí do ulic.

Patříte k milovníkům nakupování nebo jej spíše nesnášíte? Přestože existují lidé, kteří si kupování nových a levných věcí užívají, jiní neradi tráví čas v obchodě. Raději dávají přednost jiným aktivitám. Někteří se dokonce probíhají, kdo nakoupí více pěkných a kvalitních věcí za co nejméně peněz. Podívejte se, která znamení zvěrokruhu mají v oblibě navštěvovat výprodeje na základě timesofindia-indiatimes.com .

Ryby

Lidé, kteří jsou narozeni v tomto znamení zvěrokruhu jsou známí tím, že zbožňují nakupování. Nejde však jen o jednu jejich oblíbenou oblast. Jelikož jsou mnohokrát praktičtí, nemají problém se porozhlížet po nákupních novinkách, které je oslovily iv jiném odvětví sortimentu. Může se jednat o kosmetiku, domácí spotřebiče, elektroniku. Nejsou jim cizí ani dekorace. V případě, že hledáte skutečného milovníka nakupování ve výprodejích, jsou to právě Ryby.

Lev

Obecně jde o hrdé znamení, které se rádo pochlubí tím, jaké má dovednosti a schopnosti. Stejně je tomu iv případě vzhledu. Tito lidé neváhá ukázat, jaké trendové kousky si stihly koupit a moc mají rádi komplimenty. Nicméně, tito lidé se snaží nakupovat v rámci možností, tedy ušetřit co nejvíc peněz, které použijí na jiné oblasti života. Patří mezi lidi, kteří si rádi dopřejí specifický kousek i do zásoby.

Býk

Co se týče tohoto znamení, lze říci, že nakupování je jednou z jejich hlavních zálib. Tito lidé si libují, když jsou akce, slevy a mohou najet do obchodů pořídit si levnější kousky. V případě, že se jim něco zamlouvá, nemají problém investovat i do dražších kousků. Ale platí, že rádi nakupují i ​​online. V případě, že jejich finanční situace není moc dobrá, stejně nemají problém si nějakou částku odložit, aby si něco nechali na nákup trendových věcí.

Pokračování na další straně

Štír

Toto znamení je známo tím, že když si něco umane, tak dělá vše pro to, aby získalo co chce. Platí to i při nakupování. jde o lidi, kteří jsou mezi prvními, jedná-li se o novinky a výprodeje. Obecně lze říci, že toto znamení zbožňuje nakupování. Ať už jde o výprodeje nebo o kupování nových věcí jen tak jako o zálibu.

Váhy

Tito lidé mají dobrý vkus na módu a mají velice rádi eleganci. Vyžívají se, když se mohou pěkně obléct. Jde nejen o styling v podobě make-upu, ale rovněž o oblečení v podobě nejnovějších kousků, jakými jsou šaty, svetry a podobně. Ovšem na takové oblečení a módní výstřelky nedávají obrovské množství peněz. Spíše usilují nakupovat ve výprodejích, aby ušetřili co nejvíce peněz.

Existují však lidé, kteří místo nakupování raději preferují jiné aktivity. Patří sem například znamení, jakým je Beran, Panna, Kozoroh. Také sem lze zařadit i lidi ve znamení Střelec, Vodnář. K těmto parťákům se přidávají i Rak a Blíženci.

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články