Holčička z Troškových filmů: Obrala Hoštice o miliony !

42357
Sdílejte

Jako dítě se mihla v kultovní trilogii Slunce, seno… Herečka se však z Markéty N. nestala. Pracovala jako účetní a vytunelovala účty dvou českých obcí. Nyní vyslechla verdikt soudu.

Když se objevila informace, že herečka z Troškových filmů vytunelovala pokladnu Hoštic i sousední obce, režiséra komedií to pořádně rozhořčilo. „Prosím vás, jaká herečka? Mihla se v jednom záběru ve Slunce, seno, erotika asi jako pětiletá, žádná herečka to ale není,“ prohlásil rozzlobeně Troška. „Je to hanba!” dodal.

Kam dál?

Anička Slováčková by oslavila třicáté narozeniny. Otec Felix přiznal komplikace s jejím hrobem

Smutné dětství Michala Suchánka: Do šesti let jsem žil u babičky. S otcem roky nekomunikuje, nepozval ho ani na svatbu dcery

Veronika Žilková (63) odhalila novou lásku, a nejde o nikoho ledajakého. Sbalila známého scénáristu

Vladimír Menšík bojoval s démony : 80 cigaret denně, několikadenní flámy, workoholismus a k tomu astma

Závěť Heleny Vondráčkové nejspíš nepotěší její rodinu

Další články