Hana Vágnerová BEZ HANBY: Ukázala nejen sexy milence, ale… Fú, to už mohla jít NAHOŘE BEZ !

1081
Sdílejte

Známá česká herečka Hana Vagnerová (39) velmi ráda provokuje a odhaluje se nejen na filmovém plátně, avšak tentokrát při slavnostní premiéře kromě mladšího přítele Nicolase Escaviho (35), ukázala i něco navíc a opět nezklamala. Bylo se na co dívat!

Přestože není nejmladší, ale bezpochyby má co předvést, a tak během slavnostní premiéry filmu s názvem Hranice lásky bez studu ukázala chtě či nechtě i svůj prs. Řeč je o české herečce Haně Vágnerové, která letos zazářila v odvážném filmu od polského režiséra Tomasze Wińskiho, kde doslova předvedla hotové sexuální orgie.

Zdá se, že se do role natolik vžila, že z ní neupustila ani na zmiňovaném uvedení filmu a svůdná kráska přišla i se svým o ​​pár let mladším přítelem.

Článek pokračuje na další straně

Ale její modrooký fešák Nicolas Escavi nebyl jediný, čímž se plavovláska pochlubila. Herečka si zvolila dost odvážný průhledný outfit, a tak při focení jí přes průsvitné šaty bylo vidět kromě kalhotek i nahý prs. To už věru mohla dorazit rovnou vzhůru bez.

Každopádně se za svoji postavu nemusí stydět a ani za její herecký výkon, který byl natolik přesvědčivý, že už při uvedení na filmovém festivalu v Karlových Varech vyvolal připravovaný počin velký rozruch. Nezklamala ani tentokrát a přítomní tak bezpochyby měli co obdivovat. A Haniny erotické fantazie si ve slovenských kinech můžete naplno vychutnávat už od příštího týdne.

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články