Fanoušci v slzách: Zemřela herečka, která byla legendou !

5980
Sdílejte

Před pár dny zasáhla filmový svět mimořádně smutná zpráva. Herečka, která zahvězdila v desítkách seriálů i filmech, odešla k věčnému odpočinku. S legendární umělkyní se loučí její milovaná rodina, kolegové i fanoušci, kteří neskrývají velký zármutek.


Legendární herečka Eileen Ryan zemřela ve věku 94 let ve svém domě v Malibu v Californii. Informaci o její smrti oznámil jeden z rodinných příslušníků, přičemž 16. října by oslavila narozeniny, kterých se už bohužel nedožila.

Talentovaná umělkyně se během své kariéry objevila ve více než 60 seriálech a filmech, přičemž se proslavila již v roce 1960 seriálem The Twilight Zone. Později se stala hvězdou uznávaných filmů „Magnolia“ či „Jsem sám“. Její herecký výkon byl natolik fenomenální, že si zahrála ve snímku „Útok pavouků“ a v roce 2005 v hororu „Krvavá hostina“.

Článek pokračuje na další straně

Eileen byla vdaná za režiséra Lea Penna, se kterým strávila více než 40 let života, ale v roce 1998 zemřel. Společně měli tři syny. Michael je úspěšným zpěvákem a textařem, Chris zemřel ve věku 40 let na selhání srdce. Nejslavnějším z bratrů je rozhodně herec Sean Penn, který je dvojnásobným držitelem Oscara.

Zdroj: eu.usatoday.com

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články