10letý chlapec se utopil ve vlastní posteli. Bohužel, toto se může stát každému z nás !

2336
Sdílejte

Když Cassandra sledovala, jak se její desetiletý syn plaval v bazénu u sousedů, nemyslela si, že se něco stane. V nejhorším snu nečekala, jaká tragédie bude následovat…

Johnny Jackson byl šťastný kluk, který se jednoho dne se svými přáteli rozhodl strávit pěkné odpoledne v bazénu. Když se setmělo, máma vzala syna domů. To ještě nevěděla, co ji čeká…

Cestou domů si Cassandra všimla, že Johnny je unavený, ale očekávala, že to bude výsledek vyčerpávající zábavy. 10letý chlapec se převlékl do pyžama. Vzrušující den se chýlí ke konci.

Máma si na jeho chování nevšimla ničeho znepokojujícího.

Cassandra se po chvíli podívala na své dítě a nemohla uvěřit tomu, co vidí… Johnnyho tvář pokrývala pěna a chlapec se přestal hýbat! Žena začala třást 10letým dítětem, ale už bylo bohužel pozdě. Johnny byl už mrtvý.

Článek pokračuje na další straně

Výsledkem vyšetřování byl poměrně zvláštní objev. Chlapec se stal obětí suchého utonutí . Voda se dostane do nosohltanu, což má za následek zastavení dýchání a smrt.

Chlapcova matka o něčem tak hrozném slyšela poprvé: „Vůbec jsem o tom netušila. Kdybych jen věděla…“

Bohužel v tomto nevědomí žije mnoho rodičů, kteří si neuvědomují, že jejich děti mohou zemřít i po opuštění vody.

Laryngospasmus je běžný jako obranný mechanismus, který zabraňuje vniknutí vody do plic. Tím ovšem omezuje schopnost dýchat, což vede k panice a často vede k bezvědomí.

Na samém začátku nejsou u dětí žádné rušivé příznaky. Často chodí, povídají si a smějí se normálně. Po několika hodinách může voda, která začne prosakovat do plic, vést k nejhoršímu.

Pozor je třeba dát zejména na menší děti, protože jejich vnitřní orgány jsou malé a stačí jen malé množství vody, aby došlo k tragédii.

Článek pokračuje na další straně

Abyste se vyhnuli suchému utopení, měli byste věnovat pozornost následujícímu, protože příznaky jsou v obou případech velmi podobné:
– silný kašel

– bolest na hrudi

– potíže s dýcháním, velmi rychlé dýchání

– silná únava

– modré rty

Pokud zpozorujete něco takového, ihned se poraďte se svým lékařem. Neváhejte! Jen tak můžete někomu zachránit život. Vždy sledujte děti hrající si ve vodě. Nikdy je nenechávejte samy. Nepodceňujte problém, který může skončit tragicky.

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články