Stárne s grácií. Krásná Jana Preissová z filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku dnes

41290
Sdílejte

Její křehkost vzhledu ji předurčovala hrát něžné blondýnky, ale díky svému dramatickému talentu, profesní jistotě a osobnímu šarmu, ale i smyslu pro humor se stala jednou z nejvýraznějších osobností v showbyznysu, ve kterém působila více než dvacet let. Dokázala se vymanit z hereckých stereotypů a hlavně v divadle si zahrála pestré role.

Článek pokračuje na další straně

Jako školačka chtěla být baletkou. Sen o profesionální tanečnici jí sice překazila nemoc, ale právě filmová baletka Anna,která dělala mámu Tomáši Holému. V roce 1998 se stáhla do pozadí a s herectvím skončila. Údajně trpěla depresemi a na plátna se vrátila až v roce 2019, kdy si zahrála po boku Bolka Polívku ve filmu Ženská na vrcholu.

Kam dál?

Nová zjištění o tragédii české horolezkyně. Klára se před pádem sama rozhodla pro návrat. Měla zdravotní problémy

 Felixe Slováčka (82) evidentně nic nezastaví. Den po pobytu v nemocnici už v Praze vyrazil na party

Tragicky zahynula Česká horolezkyně Klára Kolouchová, která se proslavila jako první Češka na vrcholech Mount Everestu a K2. Po těle pátrají dva vrtulníky

Princezna Kate promluvila o rakovině: Po dokončení léčby její život rozhodně není procházka růžovou zahradou

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Další články