Vědci potvrdili, že chemoterapie ve skutečnosti rakovinu dále šíří

1818
Sdílejte

Zatímco výzkum dále odhaluje, že účinky chemoterapie jsou pro zdravé buňky rozsáhlé a zničující, rovněž se ukázalo – přinejmenším už v roce 2004 – že „chemoterapie k přežití přispívá jen málo“.

Studie Klinické onkologie zjistila, že co se týká pětileté míry přežití v případech rakoviny dospělých, chemoterapie má úspěšnost pětiletého přežití jen v 2,3 % případů v Austrálii a v 2,1 % případů v USA.Jiný výzkum zjistil, že z 2 000 pacientů, kteří dostávali chemoterapii, zemřelo 161 pacientů v průběhu 30 dnů léčby.

Téměř 8 % jich bylo klasifikováno jako souvisejících s chemoterapií (a dalších téměř 16 % nebylo klasifikováno kvůli nedostačujícím informacím).Jak bylo zmíněno, chemoterapie může navíc zvyšovat riziko následné rakoviny, jakou je akutní myeloidní leukémie související s předchozí terapií (t-AML), „vzácná, ale vysoce smrtelná komplikace cytotoxické chemoterapie“.

Výzkumníci uvedli, že k případům t-AML dochází téměř pětkrát častěji u dospělých, kteří jsou léčeni chemoterapií než u běžné populace.Je nepravděpodobné, že by onkologové vysvětlovali mnohé možnosti léčby.Mnozí lidé, když jim diagnostikují rakovinu, se domnívají, že jejich jedinými možnostmi léčby jsou chemoterapie, operace nebo ozařování.

Pouze vy a váš tým poskytovatele zdravotní péče můžete učinit rozhodnutí o nejlepším postupu léčby, ale měli byste vědět, že je nepravděpodobné, že konvenční poskytovatelé budou uvažovat nekonvenčně.

 

Kam dál?

Tohle je THOR. Hezčího kocoura jste snad neviděli !

Emmu zabíjel její vlastní dům: Šokující dohra po letech trápení !

Lékař odhalil, proč se lidé dávají pohřbít: TOTO je pravda o kremaci! VIDEO není pro slabé povahy !

Dámy pozor! Muži s těmito jmény jsou prý nejlepšími partnery a milenci!

Odhalíme vám 8 faktorů, proč vzniká ve vztahu nevěra. Důvod číslo 4 je opravdu děsivý

Další články