Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

18482
Sdílejte

Kdo by netoužil po dokonalé a štíhlé linii? Úmorné cvičení v posilovně nebo běhání vám nahání husí kůži, a ještě k tomu nemáte na to vůbec čas? Potřebujete se rychle zbavit přebytečných kilogramů, abyste mohli dopnout své oblíbené kalhoty?

Pokud se chcete cítit opět dobře a rádi byste se zbavili nějakých těch kilogramů, máme pro vás jedinečné řešení, které kombinuje dvě složky.

Jde o revoluční a velmi snadné řešení, jak se efektivně zbavit tuků a dostat se tak opět do formy. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je nápoj, na který vám dáme dnes recept.

Očista během trvá jen 7 dní

Obrovská výhoda nápoje je taková , že dokonale a během krátké doby zbaví vaše tělo škodlivin a báječně vás pročistí. Tělo nebude nijak extrémně zatěžováno chemikáliemi a nadměrným pohybem, spíše naopak. Pravidelnou konzumací nápoje, který se skládá z přírodních a účinných složek, se zbaví všeho zlého, a to během jednoho jediného týdne. Samozřejmě se doporučuje v konzumaci pokračovat, aby byl výsledek maximální. A o jaké látky se jedná?

Pokračování na další straně

Kombinace látek, které dokáží s našim tělem zázraky, je opravdu skvělá. Kefír v kombinaci s červenou řepou jsou v současné době cenově velmi dostupné produkty, jejímž vedlejším účinkem je, že pomáhají tělu hubnout. Zbaví vás toxinů a odlehčí vaše tělo od nadbytečných kilogramů. Pokud se stále snažíte zhubnou, ale nějakým zázračným způsobem jste se ocitli na mrtvém bodě a nemůžete se pohnout dále, bude pro vás tento nápoj ideální.

Namixujte si smoothie

Ze začátku to může zdát trochu drastické, protože v prvním třech dnes budete muset jíst pouze 1,5 vařené červené řepy, 1,5 l nízkotučného kefíru a pít 2 litry vody. Voda je velmi důležitá, protože s ní se z těla bude odvádět škodliviny. Toto množství si každý den rozdělte do cca 6 porcí. Ideální je vše naházet do mixéru a vytvořit si smoothie, které následně pohodlně vypijete. Od čtvrtého dne můžete přidat do jídelníčku maso, ryby nebo citrusy. Trpíte-li zdravotními problémy (játra, žaludek, ledviny), určitě se poraďte s lékařem.

Kam dál?

Toto dělá alkohol s vašima očima, mozkem a plícemi po jedné hodině!

Kompletní seznam problémů, které lze vyřešit pomocí aktivního uhlí. Je to dar z nebes!

Ověřeno a odzkoušeno na bolavé kříže a kolena: Toto zabere za noc!

Neuvěřitelné vlastnosti a využití cibule, o kterých ví jen málokdo! Toto se vám bude hodit!

Budíte se v noci a máte problém znovu usnout? Co to znamená pro riziko demence?

Další články