TRAGÉDIE : Zbytečná smrt dvouletého děvčátka, která umrzla v mínus osmi stupních, protože se nemohla dostat zpět domů

5629
Sdílejte

Mladí manželé se rozhodli přestěhovat na lepší místo než doposud žili, ale ukázalo se, že to byla velká chyba. Kvůli silným mrazům došlo k velké tragédii, že malá holčička zemřela.

V USA městě New Hampshire byla nalezena umrznutá holčička jen pyžamku. Tato neskutečná tragédie se přihodila mladé rodině a jejich teprve dvouleté Sofii. Holčička si bez toho, aby si jí někdo všimnul odešla večer z domu, pouze v lehké noční košilce. Bohužel nikdo
neví, proč se holčička rozhodla odejít. Jakmile si vyděšení rodiče všimli, že jejich dcera není v domě, ihned se jí vydali hledat.

Jakmile ji našli, tak je čekala hrůzostrašná podívaná a nejhorší pohled, jaký se rodiči může naskytnout. Sofie byla nalezena umrznutá před domem. Pouze v noční košili bez botiček, ležela pouze pár kroků od vchodových dveří.

Kam dál?

Ruský soud odsoudil Češku za boj na straně Ukrajiny. Dostala 13 let vězení

Ve Zlíně hoří střední pedagogická škola

Najnebezpečnejší druh alkoholu: Ničí játra, oslabuje kosti a zvyšuje riziko rakoviny!

Ukrajinští uprchlíci přinášejí českému státu miliardové příjmy. Ve třetím čtvrtletí odvedli přes osm miliard korun

Obchody hlásí propad prodeje plen. Za všechno může nízká porodnost – dětí se v Česku rodí nejméně za poslední staletí

Další články