Zemřel jeden z nějvětších fotbalových géniů ve věku (†60) let. Podlehl srdečnímu selhání

4143
Sdílejte

Kouzelník Maradona, jenž je považován za nejlepšího fotbalistu historie spolu s Brazilcem Pelém, měl vážné zdravotní potíže opakovaně hlavně kvůli svému životnímu stylu Legendární ofenzivní hráč byl závislý na drogách, bojoval s nadváhou a srdečními problémy, kvůli nimž byl často hospitalizován.

„Kdo ho viděl hrát, tak si ho musel hned zamilovat. Kdo ho viděl žít, musel nad ním plakat,“ řekl trefně na adresu svého konkurenta v boji o pomyslný titul fotbalového krále Pelé. V anketě FIFA o nejlepšího hráče století v roce 2000 zvítězil v hlasování fanoušků Argentinec, zatímco odborníci dali přednost Brazilci.

Kam dál?

Předsedou Poslanecké sněmovny byl zvolen Tomio Okamura z SPD, získal 107 hlasů

Eva Pavlová slaví 61. narozeniny. Víme, proč to minulý podzim s oslavou nevyšlo

Václav Noid Bárta naletěl internetovým podvodníkům: „Nechal jsem se napálit“ posteskl si

Vyhrocené vztahy herců z Ulice: Ilona Svobodová (65) se ostře pustila do své herecké kolegyně Jaroslavy Obermaierové (79)

Šmoldas omdlel v Temelíně: Návštěva jaderné elektrárny se mu skoro stala osudnou!

Další články